Apie UAB "Deivsta"

UAB „Deivsta“ – tai ilgametę medinių durų, laiptų gamybos patirtį turinti įmonė, įsikūrusi jau nuo 1996 metų. Visus šiuos 13 metų įmonė specializuojasi durų, laiptų gamyboje. Anksčiau turėjo individualios įmonės statusą ir buvo daugiau žinoma kaip Stanislovo Mačiūno I.Į., vėliau įkūrė uždarąją akcinę bendrovę.

 

Įmonėje per ilgą laiką susiformavo brandus kolektyvas, kuriame dirba kvalifikuoti staliai, turintys nemažą patirtį medinių durų, laiptų gamyboje, gerai išmanantys savo darbą, dėlto gali pasiūlyti gerą kokybę. Gamyboje naudojame aukštos kokybės medžiagas ir džiovintą medieną, dažniausiai ąžuolą ir uosį. Per visus šiuos metus įmonė stengėsi neatsisakyti bet kokio nestandartinio užsakymo ir tenkino savo klientų norus.

 

Deivsta yra įsikūrusi Šiauliuose, tačiau savo paslaugas ir produkciją teikia visoje Lietuvoje. Įmonės pagrindiniai klientai - kavinės, bažnyčios, įmonės ir individualūs klientai.

Mediniai laiptai
Mediniai laiptai

© 2009. UAB “Deivsta. Visos teisės saugomos.
El.paštas: deivsta@gmail.com  www.deivsta.lt

Mūsų adresas: Serbentų g. 109, Šiauliai Telefonas: 8 ~ 650 3 11 22

Durys, laiptai, baldai iš medžio masyvo, gamyba, vyninės, rankenos, durų restauravimas, montavimas, garantinis aptarnavimas, interjero dizainas, durų furnitūra. durų stiklas

Informacija telefonu: 8 ~ 650 3 11 22 Turite klausimų? Klauskite. Atsakysime.


e-solution: interneto svetainių kūrimas, interneto svetaines, web dizainas